Dla niepełnosprawnych

Dom, mieszkanie kojarzą nam się z prywatną przestrzenią i oazą spokoju, do której wracamy po całym dniu pracy czy szkoły. Każdy z nas ma inne upodobania, ale wszyscy mamy jeden cel - chcemy się czuć komfortowo, a nasz dom musi być podporządkowany naszym wymogom i umożliwiać nam samodzielną egzystencję mimo naszych fizycznych ograniczeń, niepełnosprawności.

Mając tego świadomość wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów - chcąc pomóc im w znalezieniu domu bez architektonicznych barier. Ta zakładka jest dedykowana osobom niepełnosprawnym. Znajdują się w niej specjalnie wyselekcjonowane mieszkania i domy posiadające udogodnienia takie jak: wygodny podjazd, wejście do budynku bez schodów, windy, łazienki z prysznicem bez brodzików. Są to oferty potencjalnie nadające się do zamieszkania przez osobę niepełnosprawną, bądź wymagające niewielkich przeróbek, aby je dostosować. Zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno jest odnaleźć takie oferty w gąszczu ofert na portalach, dlatego wprowadzamy to ułatwienie.

Zapraszamy do kontaktu, chcemy poznać Twoje preferencje i znaleźć ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Duże mieszkanie na parterze na bezpiecznymOsiedlu

Małopolskie, wielicki, Wieliczka, Osiedle
Małopolskie, wielicki, Wieliczka, Osiedle, Duże mieszkanie na parterze na bezpiecznymOsiedlu Bez prowizji

---------REZERWACJA ---- Mieszkanie na sprzedaż 4-pokojowe na Osiedlu Szymanowskiego. Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe z osobną kuchnią, łazienką z prysznicem, osobnym WC, przedpokojem z miejscem na szafy w zabudowie. Mieszkanie posiada duży balkon z widokiem na otwartą zieloną przestrzeń. Do mieszkania przynależy piwnica o...

  • Powierzchnia: 85,30 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • )
  • Piętro: parter/3
  • Cena za m2: 5 275 PLN
Cena 450 000 PLN Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.