Dla niepełnosprawnych

Dom, mieszkanie kojarzą nam się z prywatną przestrzenią i oazą spokoju, do której wracamy po całym dniu pracy czy szkoły. Każdy z nas ma inne upodobania, ale wszyscy mamy jeden cel - chcemy się czuć komfortowo, a nasz dom musi być podporządkowany naszym wymogom i umożliwiać nam samodzielną egzystencję mimo naszych fizycznych ograniczeń, niepełnosprawności.

Mając tego świadomość wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów - chcąc pomóc im w znalezieniu domu bez architektonicznych barier. Ta zakładka jest dedykowana osobom niepełnosprawnym. Znajdują się w niej specjalnie wyselekcjonowane mieszkania i domy posiadające udogodnienia takie jak: wygodny podjazd, wejście do budynku bez schodów, windy, łazienki z prysznicem bez brodzików. Są to oferty potencjalnie nadające się do zamieszkania przez osobę niepełnosprawną, bądź wymagające niewielkich przeróbek, aby je dostosować. Zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno jest odnaleźć takie oferty w gąszczu ofert na portalach, dlatego wprowadzamy to ułatwienie.

Zapraszamy do kontaktu, chcemy poznać Twoje preferencje i znaleźć ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.