Dla niepełnosprawnych

Dom, mieszkanie kojarzą nam się z prywatną przestrzenią i oazą spokoju, do której wracamy po całym dniu pracy czy szkoły. Każdy z nas ma inne upodobania, ale wszyscy mamy jeden cel - chcemy się czuć komfortowo, a nasz dom musi być podporządkowany naszym wymogom i umożliwiać nam samodzielną egzystencję mimo naszych fizycznych ograniczeń, niepełnosprawności.

Mając tego świadomość wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów - chcąc pomóc im w znalezieniu domu bez architektonicznych barier. Ta zakładka jest dedykowana osobom niepełnosprawnym. Znajdują się w niej specjalnie wyselekcjonowane mieszkania i domy posiadające udogodnienia takie jak: wygodny podjazd, wejście do budynku bez schodów, windy, łazienki z prysznicem bez brodzików. Są to oferty potencjalnie nadające się do zamieszkania przez osobę niepełnosprawną, bądź wymagające niewielkich przeróbek, aby je dostosować. Zdajemy sobie sprawę z tego jak trudno jest odnaleźć takie oferty w gąszczu ofert na portalach, dlatego wprowadzamy to ułatwienie.

Zapraszamy do kontaktu, chcemy poznać Twoje preferencje i znaleźć ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Parterowy nowoczesny na dużej działce pod lasem

Małopolskie, Kraków, Swoszowice, Rajsko
Małopolskie, Kraków, Swoszowice, Rajsko, Parterowy nowoczesny na dużej działce pod lasem Na wyłączność

Oferujemy do kupienia nowoczesny, parterowy dom z 2017r. położony w Krakowie w dzielnicy Swoszowice nieopodal Fortu (Wzgórze Rajsko). Dom znajduje się na płaskiej działce o powierzchni 2464m2, skąd rozpościera się piękny widok na góry. Od północy nieruchomość graniczy z lasem, zapewnia to ciszę, bliski kontakt z naturą i czyste...

  • Powierzchnia: 125,15 m2
  • Liczba pokoi: 4
  • Liczba pięter:
  • Cena za m2: 15 581 PLN
Cena 1 950 000 PLN 2 150 000 PLN Szczegóły

3-pokojowe mieszkanie z garażem i ogrodem

Małopolskie, Kraków, Swoszowice, Rajsko, Jerzego Kuryłowicza
Małopolskie, Kraków, Swoszowice, Rajsko, Jerzego Kuryłowicza, 3-pokojowe mieszkanie z garażem i ogrodem Na wyłączność

Jeżeli szukasz dla rodziny przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem, garażem, blisko lasu. Ważne jest dla Ciebie czyste powietrze - ta oferta Cię zainteresuje. Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w budynku jednopiętrowym, położonym w Swoszowicach - dzielnica Rajsko - tuż koło...

  • Powierzchnia: 97,30 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: parter/1
  • Cena za m2: 5 437 PLN
Cena 529 000 PLN Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.