Nasz zespół

 

Natalia Adamek-Drabik

właścicielka biura

tel. 661 110 200

natalia@drabiknieruchomosci.pl


Posiada wiedzę merytoryczną podpartą 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Z wykształcenia jest ekonomistką, zanim rozpoczęła swoją przygodę z nieruchomościami pracowała w księgowości w korporacji w Krakowie. W latach od 2009-2010 pracowała w jednym z krakowskich biur nieruchomości. W 2012r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu szacowania nieruchomościami na AGH a także odbyła praktykę zawodową w tym zakresie u rzeczoznawcy majątkowego w Krakowie. Posługuje się bardzo dobrze językiem angielskim, który jest moją drugą pasją zaraz po nieruchomościach. Posiada licencje pośrednika nr 14775 oraz zarządcy nr 20385.

Otwarła biuro nieruchomości, ponieważ chciała połączyć pasję z pracą – uważa, że tylko w ten sposób najlepiej może pomóc swoim klientom w realizacji ich marzeń jeżeli sama w ten sposób realizuje swoje marzenia. Początkowo specjalizowała się wyłącznie w wynajmowaniu mieszkań w Krakowie – swoim klientami dała się poznać klientom jako osoba zaangażowana w powierzone zadania, rzetelna i uczciwa.

Aktualnie zajmuje się głównie sprzedażą domów i działek na terenie powiatów suskiego i wadowickiego a także w okolicach Krakowa.

Jej nadrzędnym celem jest przeprowadzenie każdej transakcji od początku do końca bezpiecznie i sprawnie, dlatego stawia przede wszystkim na umowy pośrednictwa na wyłączność, dzięki czemu jest w stanie dokładnie sprawdzić sytuację prawną nieruchomości, a także odpowiednio zaplanować i przeprowadzić sprzedaż.
Marzanna Dąbrowska

Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu

tel. 607 506 208

biuro@drabiknieruchomości.pl


Związana z krakowskim rynkiem nieruchomości od 17 lat. Posiada licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6289 uzyskaną w 2006r.

Na swoim koncie ma setki zakończonych sukcesem transakcji najmu i sprzedaży nieruchomości. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym oraz domów na terenie Krakowa i okolic.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy, pogłębianej na szkoleniach, potrafi rzetelnie doradzić i przeprowadzić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną transakcję. Cechuje ją samodzielność i profesjonalizm. Zawsze podchodzi do każdego zlecenia poważnie i z pełnym zaangażowaniem.

Motto: Nie ma problemów - są tylko wyzwania cyt. D. J. MacHaleKatarzyna Anioł - Chałgasiewicz 

Asystentka Biura

tel.: 723 803 044

drabik@drabiknieruchomosci.pl