Referencje

Kliknij i Zobacz jak oceniają nas klienci

Kliknij i Przeczytaj opinie klientów o nas na Facebooku


Współpracuję z Firma Drabik Nieruchomości od około 10 lat. Firma jest administratorem mojego mieszkania w Krakowie na Osiedlu Europejskim i robi to bardzo profesjonalnie. Począwszy od zamieszczenia ogłoszeń na portalach internetowych, poprzez wyszukiwanie najemców, bezpośrednia opiekę nad mieszkaniem i przeprowadzaniem drobnych napraw. Dbałość o szczegóły, komunikacja z Panią Natalią i jej pracownikami to bardzo ważne elementy i dlatego zachęcam Państwa do korzystania z usług tego biura.
Andrzej C.

Bardzo dziękuję za bardzo miły kontakt z biurem i Panią Marzanną. Transakcja odbyła się profesjonalnie, w bardzo sympatycznej atmosferze i bardzo szybko. Polecam wszystkim Biuro Nieruchomości Natalia Adamek-Drabik. Można im zaufać.
Mira Sabatowicz

Współpracę z Biurem Drabik Nieruchomości rozpoczęliśmy w 2011r.
Sprzedaż powierzonych przeze nas Pani Natalii nieruchomości przebiegła bardzo profesjonalnie i sprawnie pod każdym względem. Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń związanych z pośrednictwem w wynajmie nieruchomości, firmę Drabik Nieruchomości rekomenduje wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalizm, kompetencje, zaangażowanie i indywidualne podejście do zlecenia. Pani Natalia Adamek – Drabik jest świetnym fachowcem. Jeśli komuś zależy na szybkiej i dobrze przeprowadzonej transakcji to biuro Drabik Nieruchomości na pewno spełni Państwa oczekiwania.
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy Pani Natalii za pomoc.
Z poważaniem
WICHBUD SP.ZO.O Kraków

Serdecznie polecamy firmę Drabik Nieruchomości. Dzięki profesjonalnej pomocy Pani Jolanty Nawalny mieliśmy przyjemność wynajmować wspaniałe mieszkanie w znakomitej lokalizacji, blisko ścisłego centrum Krakowa. Profesjonalne przygotowanie umowy najmu przez firmę Drabik zagwarantowało komfort i bezpieczeństwo zarówno nam jak i właścicielom mieszkania. Biuro nieruchomości na medal!
Wyrazy szacunku, 
Ludwik Kamiński

Bardzo polecam krakowską firmę nieruchomości Drabik! Wynająłem przez tą firmę bardzo ładne mieszkanie. Wszystko było na profesjonalnym poziomie, łatwe i wygodne. Pracują tam mili ludzie. Za takie usługi nie żal i zapłacić.
Pozdrawiam,
Anton Lunov

Z pomocą Biura Drabik Nieruchomości udało nam się w miłej atmosferze i bez problemów wynająć nasze mieszkanie na Dąbiu. Biuro Drabik Nieruchomości cechuje profesjonalizm, duże doświadczenie oraz dbałość o każdą ze stron transakcji. Współpraca z tym biurem to sama przyjemność. Polecam usługi Pani Natalii Adamek-Drabik i jej Biura.
Z poważaniem,
Joanna Mycińska

Polecamy Państwu Biuro Drabik Nieruchomości, firma profesjonalna i uczciwa. Za ich pośrednictwem wynajęliśmy dom na Woli Justowskiej. Uważamy, że przez to iż biuro jest małe - prowadzi mniej spraw na raz i dzięki temu każdego klienta traktują indywidualnie i poważnie. Doświadczyliśmy dobrej i rzetelnej obsługi. Biuro Drabik Nieruchomości prowadzi sprawy z zaangażowaniem, od początku do końca. Polecamy.
Z poważaniem,
Hubert Wójcik - Prezes HM Grupa Sp. z o.o.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Nieruchomości Drabik. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura, a już w szczególności Pani Jolanty. Ta kobieta ma niezliczone pokłady cierpliwości :) Dbałość o nasze interesy przy podpisywaniu umowy dały nam pewność, że współpracujemy z profesjonalnym biurem jakim jest BN"Drabik"
Dzięki Wam zaczynamy spełniać swoje marzenia o własnym domku na wsi :) Z wielką przyjemnością rekomendujemy biuro jako bardzo dobre!!!! Polecamy wszystkim przyszłym klientom Biuro Nieruchomości "Drabik"
Pozdrawiamy Pławeccy z Krakowa

Kolejny raz miałem przyjemność korzystać z pomocy Pani Natalii Adamek-Drabik na krakowskim rynku nieruchomości. Wysoka kultura, niezawodność, świetny kontakt, uczciwość i bezpieczeństwo dla obu stron transakcji. Sprawy są prowadzone rzetelnie od pierwszego kontaktu do całkowitego zakończenia transakcji. Wszystkim osobom poszukującym uczciwego kompetentnego pośrednika bardzo polecam Biuro Drabik Nieruchomości.
Robert Lebida

Natalia is a really professional real estate agent, with Her big help everything went smootly. I would definitely recommend Drabik Agency.
Natalia közreműködése nagyban megkönnyítette a lakáskeresést és az azzal járó ügyintézést. Professzionális segítséget kaptam, csak ajánlani tudom a Drabik ügynökséget.
Tamara Kovács

Pani Natalia Drabik pośredniczyła w wynajmie mieszkania na Starówce. Dzięki jej fachowości i dyspozycyjności proces najmu przebiegł szybko i bezproblemowo - mimo że właściciel na co dzień mieszka w Australii! Nie bez znaczenia jest fakt, że Biuro Drabik Nieruchomości zaangażowało się w negocjacje z właścicielem i pomogło w ustaleniu warunków korzystnych dla obu stron.Ponadto pani Natalia była pomocna w pierwszych miesiącach użytkowania mieszkania - kiedy niespodziewanie pojawiły się problemy z hydrauliką, szybko i sprawnie skontaktowała mnie z technikiem i poświadczyła właścicielowi, że problem nie był zależny ode mnie. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu, karkołomną wydawać by się mogło, przeprowadzkę zza granicy do Krakowa, wspominam w samych superlatywach. Zdecydowanie polecam wszystkim poszukującym nowego lokum!
Magda Szczepan